Pist

Bitci Racing 2021 sezonunda Avis Türkiye Pist Şampiyonası’nda 2 adet ADI RS3 TCR ile start almış, pilot Turgut Konukoğlu ile Maxi Grup Pilotlar Şampiyonu, pilot İbrahim Okyay ile Maxi Grup Pilotlar İkincisi, aynı zamanda Türkiye Pist Takımlar Şampiyonu olmuştur.

2021 sezonu içinde bir test yarışı için start alan Barkın Pınar da elde ettiği podyum derecelerinin ardından takıma katılmıştır.

Bitci Racing 2022 Türkiye Pist Şampiyonası’nda 4 otomobil ile start almaya hazırlanmaktadır.

Pist

İBRAHİM OKYAY

DRIVER

1969 yılında İstanbul’da doğmuştur.
32 yıllık yarış kariyerinde ralli, tırmanma, pist branşlarında yüzlerce start almış , 10 kez Türkiye Şampiyonu olmuş milli sporcudur.
Yarışmanın ve takım yönetmenin yanı sıra bir çok genç yeteneğe fırsat vermiş, gelişimlerine ve uluslararası arenada başarı kazanmalarına vesile olmuştur.

TURGUT KONUKOĞLU

DRIVER

1983 yılında Gaziantep’te doğmuştur.
Sanko Holding ve Sanko Enerji Grubu Yönetim Kurulu Üyesidir.
Aynı zamanda Deniztemiz Derneği TURMEPA’da yönetim kurulu üyesidir.

Motor sporlarına 17 yaşında karting ile başlamış, pist branşı ile devam etmiştir.
2021 sezonunda Bitci Racing pilotu olarak Türkiye Pist Şampiyonası’nı takip etmiş, start aldığı 10 yarışın 9’unu birincilikle tamamlayarak Türkiye Pist Şampiyonu olmuştur.

BARKIN PINAR

DRIVER

1976 yılında İstanbul’da doğmuştur.
Turkrent Operasyonel Kiralama’nın kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanıdır.
Motor sporlarına 2018 yılında başlamış, özel kupalarda önemli dereceler kazanmıştır.
2021’de Bitci Racing’e katılmıştır. 2022 sezonunda Türkiye Pist Şampiyonası’nı Maxi Grup Şampiyonluğu hedefi ile takip edecektir.

DEMİR ERÖGE

DRIVER

1968 yılında İstanbul’da doğmuştur.
Çocukluktan yetişmiş bir pilotluk kariyeri bulunmamasına rağmen yıllarca yer aldığı trackday’ler ile önemli deneyim kazanmıştır.
Takip ettiği Türkiye Pist Şampiyonasında birçok podyum derecesi almış, 2019 yılında Türkiye Pist Şampiyonası Süper Grup İkincisi olmuştur.
2022 Sezonunda yarış kariyerini Bitci Racing ile yurtdışında devam ettirmekte, Coppa Italia Turismo’da start almaktadır.

VEDAT ALİ DALOKAY

DRIVER

1989 İstanbul doğumludur.
İtalya’da yüksek mimarlık eğitimini tamamlamıştır.
Motor sporlarına 12 yaşında karting yaparak başlamış, podyum dereceleri elde etmiştir.
Özel kupalarda aldığı birçok derecenin yanı sıra, 2021 Türkiye Pist Şampiyonası Süper Grup ikinciliği sahibidir.
2022 sezonunda Bitci Racing sporcusu olarak ülkemizi Coppa Italia Turismo’da temsil etmektedir.

AUDI RS 3 LMS SEQ

Gövde: AUDI RS 3 LMS SEQ
Motor: Turbocharge beslemeli, direk enjeksiyon. Sıralı 6 silindir, TFSI, Silindir başına 4 supap, Maksimum Güç (Yaklaşık): 350 bg, Maksimum Tork (Yaklaşık): 420 Nm, Silindir Hacmi: 1984 cc, Güç/Ağırlık Oranı: 3,37 kg/bg, Yakıt Depo Kapasitesi: 100 l.
Şanzıman: Önden çekişli, sıralı 6 vites, direksiyondan elektronik kontrollü vites değişimi, Audi Motorsport Yazılımı.
Şasi: Ön: Teleskopik amortisörlü ve helezon yaylı Mc Pherson. Arka: Teleskopik amortisörlü ve helezon yaylı Multilink. Önde ve arkada 6 kademeli denge çubuğu.
Boyutlar: Uzunluk: 4589 mm, Genişlik: 1868 mm, Yükseklik: 1369 mm, Aks aralığı: 2665 mm, İz genişliği: Ön 1950 mm / Arka 1950 mm, Ağırlık: 1180 kg

GÜNCEL KALIN

    Bitci Racing'den Özel İçerik, Haberler, Yarışmalar/Ödül Hediyeleri, Etkinlikler, Teklifler, Bilet Uygunluğu ve ara sıra Sponsor ve Ortak Teklifleri hakkında bilgi almak istiyorum

    Verilerinizi nasıl kullandığımızı ve pazarlama tercihlerinizi istediğiniz zaman nasıl değiştirebileceğinizi anlamak için lütfen Gizlilik Politikamızı okuyun.